Temel Sipariş Adımları

Sosyal Medyada Paylaş

Sepetiniz

Reyonları gezerek ve sayfanın üst kısmındaki arama kutusuna kullanarak sitemizde yer alan ürünleri görüntüleyebilirsiniz. Ürün listeleme sayfalarındaki ve ürün detay sayfalarındaki “Sepete Ekle” butonunu kullanarak ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

Sepetinize eklediğiniz ürünlere sayfanın sağ üstündeki sepet ikonundan ulaşabilir, isterseniz “Detaylı Sepet Görüntüle” opsiyonunu seçerek daha büyük sayfada da görüntüleyebilirsiniz. Sepetinize ürün ekledikçe sepet ikonunun altındaki tutar güncellenecektir.

Üyelik / Giriş

Sipariş verebilmek için, eğer henüz yapmadıysanız, siteye giriş yapmanız veya üye olmanız gereklidir.

Giriş yaparken e-posta adresiniz ve önceden belirlediğiniz şifrenizi, veya “Facebook ile Bağlan” seçeneğini kullanabilirsiniz.

Üye olurken isim, soyisim, il, ilçe, mahalle, e-posta bilgilerinizi girmeniz ve kendinize bir şifre seçmeniz, Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik/Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Paylaşılmasına İlişkin Rıza Beyanını kabul etmeniz yeterlidir. Müşterilerimize sunduğumuz güzel hediye ve duyurulardan yararlanabilmek için, kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorum seçeneğini seçebilirsiniz.

Adres Seçim

Sitemiz siparişlerinizi kimseye emanet etmiyor, kapınıza kadar biz kendi teslimat personelimiz ve soğuk zincir araçlarımızla koruyarak getiriyoruz. Eğer sitemizden daha önce sipariş vermediyseniz, siparişinizin ilk adımında adres bilgilerinizi girmenizi rica ediyoruz. Gerektiğinde size ulaşabilmemiz için ise bir defaya mahsus telefon numaranızı rica ediyoruz.

Eğer sitemizden daha önce sipariş verdiyseniz, adres seçim aşamasında kayıtlı bulunan adreslerden birini “Bu Adrese Gönder” butonuna basarak seçebilir, veya “Yeni Adres Ekle” butonuna basarak yeni bir adres seçebilirsiniz.

Faturanız siparişinizle birlikte teslim edilecektir.

Teslimat Gün ve Saat Seçim

Siparişinizi haftanın 6 günü, hafta içi 08:00 – 17:00, hafta sonu ise sadece Cumartesi günü 08:00 – 13:00 arası teslim edebiliyoruz.

Siparişinizin teslimatı ile ilgili özel bir notunuz varsa yazıp, “Devam Et” butonuna basarak son adım olan ödeme adımına geçebilirsiniz.

Ödeme

Ödeme adımına geldiğinizde, sayfanın sağ tarafında sepetinizi, eğer varsa teslimat ücretini, siparişinizin götürüleceği adresi ve seçtiğiniz teslimat gün & saatini özet bir tabloda görebilirsiniz. Tüm sipariş süreci boyunca seçimlerinizi geri alabilir, bir önceki adıma dönebilirsiniz.

“Kupon Kullan” butonuna basarak kuponunuzu kullanabilirsiniz.

Siparişinizin ödemesini isterseniz online olarak kredi kartınızla veya havale/eft ile yapabilirsiniz.

Ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmenizin ve “Sipariş Ver” butonuna basmanızın ardından siparişiniz gerçekleşir. Başarılı sipariş sayfasında siparişinizin özetini bulabilir, aynı zamanda kayıtlı e-posta adresinize gönderilen sipariş onay mailinden de siparişinize dair bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sözleşmeniz

Siparişinize dair elektronik ticaret sözleşmesi ve üyeliğinize dair kullanıcı sözleşmesi bizim tarafımızdan süresiz olarak saklanır.

Güncel siparişinizin sözleşmelerine Güncel Siparişim sayfasından, geçmişe dönük siparişlerinizin sözleşmelerine Geçmiş Siparişlerim sayfasından, üyeliğinize dair sözleşmelere ise Profilim sayfasındaki Kişisel Bilgi İşlemleri alanından ulaşabilirsiniz.